Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wczasy
#11
My uwielbiamy Mazury i już kolejny rok właśnie tam spędziliśmy urlop. Tym razem wybraliśmy na pobyt Hotel Mrągowo Resort Spa - https://mragoworesort.pl/ - czyli serce Mazur. Super wypoczynek i fantastyczne miejsce. Hotel wspaniale położony (na brzegu jeziora Czos), pokoje komfortowe, fantastyczne zaplecze spa i wellness z basenami, saunami, gabinetami masażu itp.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#12
Jest wiele miejsce w Polsce, w których można podziwiać naszą niepowtarzalną przyrodę. Podkarpacie ma Bieszczady, Małopolska tatry, mamy również tleń kujawsko pomorskie W każdym z tych miejsc można odpocząć, nacieszyć się świeżym powietrzem oraz świetną bazą hotelową. Warto korzystać Uśmiech
Odpowiedz
#13
a rozważaliście może wyjazd w bory tucholskie ? ja w tym roku chcę pozwiedzać polskę bo już wiem że wakacje za granicę raczej będą za drogie dla nas. Dlatego chciałabym pojeździć po naszym kraju i zwiedzić kilka ciekawych miejsc Uśmiech
Odpowiedz
#14
Ale przecież w wakacje można robić mnóstwo rzeczy, więc warto przemyśleć, co byłoby odpowiednie dla Was. Na stronie https://camprest.com/pl/blog/post/obozy-...ompetencji dowiadywałem się więcej na temat obozów językowych. Myślicie, że warto byłoby stawiać na tego typu wyjazdy młodzieżowe?
Odpowiedz
#15
Jeśli chodzi o wakacje to postaw na coś extra i wyczarteruj sobie jacht w tej firmie https://www.sailor.pl/ Możesz go mieć na terenie polskich jezior lub w egzotycznych krajach. Przejrzyj ofertę i dobierz to co ci się zamarzy.
Odpowiedz
#16
Wakacje w Polsce to bardzo dobry pomysł, jeżeli ktoś z was planuje takie nad morzem to polecam wam abyście zajrzeli do tego artykułu https://www.slowoseniora.pl/jurata-na-we...ego-warto/ gdzie znajdziecie dużo informacji odnosnie miejscowości Jurata, dajcie znać gdzie wy się wybieracie
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#17
Ja polecam biuro podróży Konsorcjum.pl. Zawsze wszystko sprawdzone, pewne i bezpieczne. Wycieczki z nimi to czysta przyjemność! Polecam serdecznie Mozaikę Izraela - bajeczna podróż, która zapadnie mi w pamięci na długie lata. Widziałam, że jest obecnie dostępna w okazyjnej cenie 3050 złotych!
Odpowiedz
#18
Ja mogę polecić biuro podróży Konsorcjum.pl. Świetny wybór kierunków, zarówno bliskich jak i tych bardziej egzotycznych, w obrębie innych kontynentów. Ja wybieram się na Arubę! Nigdy nie byłam w tamtejszych rejonach i nie mogę się doczekać widoku flamingów!
Odpowiedz
#19
Jakie macie plany na tegoroczne wakacje? Gdzie planujecie wyjazd?

protetyk Radzymin
Odpowiedz
#20
Nie mogę doczekać się już kolejnych podróży! W tym roku spełnię swoje wielkie marzenie i wreszcie odwiedzę Stany Zjednoczone! Wycieczkę wybrałam ze strony biura podróży Konsorcjum.pl. Hotel w Orlando będzie idealny dla naszej rodzinki, jest w świetnej lokalizacji blisko parków rozrywki. Dodatkowo dostępna jest strefa SPA!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama