Otrzymaliśmy 12% naszego celu ..
Zbiórka na rozbudowę Forum na ( Licencjii Powered by Invision Community, Cennik, Forum Testowe)


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szkoła podstawowa
#21
Moje dziecko w tamtym roku na zakończenie szkoły dostał fajna nagrodę ze świadectwem w postaci książki pt " Zapytaj astronautę " . Ta opowieść można kupić przez internet tutaj https://www.taniaksiazka.pl/t/ksiazki-na...dy-szkolne .Super książka wciąga dorosłych jak i tych młodszych, napisana prostym językiem wciąga, czyta się ją jednym tchem
Odpowiedz


Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#22
Nic tylko pogratulować. Sukcesy dzieci cieszą bardziej niż nasze osobiste co nieUśmiech Dużo na pewno zależy od nauczycieli, sporo też i od rodziców. Ja pracuje w szkole i co nieco na ten temat mogę powiedzieć. Szkoła też szkole nie równa... Jeżeli też pracujecie w tym zawodzie to i stronka https://www.portaloswiatowy.pl/zatrudnia....html.html i ich porady, ciekawostki i praktyczne artykuły na pewno się przydadzą, też dla dyrekcji.
Odpowiedz
#23
Duża w tym rola szkoły, nauczycieli, to Ci powinni pokierować, stworzyć warunki dziecku na rozwijanie swoich pasji, a przy okazji i realizacji programu nauczania. Ja tak znalazłam idealną szkołę - Te Vizja z Gdańska. To jak sobie poradzili z nauczaniem online, zajęciami dodatkowymi podczas pandemii to nawet mnie zaskoczyło.
Odpowiedz
#24
Teraz przez to nauczanie online moje dziecko zapomni co to jest prawdziwa szkoła. Musze dokupować co chwile jej jakieś nowe książki https://www.taniaksiazka.pl/tanie-podrec...a-562.html bo nauczyciele nie są wstanie przez ekran wytłumaczyć odpowiednio dany materiał
Odpowiedz
#25
My zastanawiamy się właśnie nad wyborem jakieś dobrej szkoły podstawowej dla naszego dziecka. Czy Waszym zdaniem prywatna szkoła podstawowa Royal School w Skawinie pod Krakowem będzie dobrym wyborem? Słyszeliśmy, że dzieci mają tam organizowanych sporo zajęć dodatkowych, między innymi z tańca, muzycznych, czy też zajęcia z Mindfulness, na które szkoła zwraca szczególną uwagę. Czy ktoś z Was posłał dziecko właśnie do tej szkoły i może podzielić się wrażeniami?
Odpowiedz
#26
Świetna szkoła, nastawiona na wzmacnianie indywidualnych cech dziecka, jego atutów i pielęgnowanie jego zainteresowań to Niepubliczna Szkoła Podstawowa przy Centrum Oświaty Szkolnictwa i Kultury w Adamowiźnie - powiat grodziski. Tu podsyłam wam ich stronę: http://cosik.edu.pl/kontakt.php Nasze dzieci uwielbiają swoją szkołę a my widzimy jakie dzięki niej robią postępy w nauce i ogólnym rozwoju. Także jeśli jesteście z okolicy to sobie tę szkołę sprawdźcie.
Odpowiedz


Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#27
Niezależnie od tego, czy dziecko uczy się w szkole czy w domu, warto mu pomagać w nauce. Polecam w tym celu zakupić różnego rodzaju pomoce naukowe przydatne do domowej edukacji. Bardzo duży wybór takich książek znajdziecie w ofercie księgarni internetowej Tantis: https://tantis.pl/serie/teraz-matura-6604.
Odpowiedz
#28
Wybór ścieżki edukacji dla naszego dziecka to jedna z najważniejszych decyzji do podjęcia. Dobrze jest przemyśleć to wszystko zanim jeszcze dziecko przyjdzie na świat. Zorganizowanie odpowiednich warunków logistycznych to podstawa sukcesu. W pierwszej kolejności musimy zastanowić się czy chcemy posłać dziecko do prywatnej szkoły. Są to bagatela spore koszta, a nie wszyscy rodzice są w stanie wyłożyć takie pieniądze. Więcej czasu znajdzie nam znalezienie publicznej szkoły o dobrej renomie jednak to będzie bardziej ekonomiczne. Oczywiśćie wiele będzie zależało od tego w jak dużym mieście mieszkamy. Często w większych prędzej znajdą się pieniądze na modernizację oraz wyposażenie placówek. Nie może zabraknąć takich pomocy dydaktycznych jak globusy - https://edusklep.pl/category/globus bo dzięki nim uczniowie o wiele szybciej przyswajają wiedzę. Zawsze pokazanie danego zagadnienia na namacalnym przykładzie daje nalepsze rezultaty.
Odpowiedz
#29
Jak sobie radzicie teraz, kiedy nauka zdalna tak długo trwa? Ja mam informacje z dwóch stron, jedne od moich dzieci, drugie od siostry, która jest nauczycielką. I po prostu jest ciężko, nauczanie online ma niską skuteczność, cierpią na tym i dzieci i nauczyciele, no i w efekcie także rodzice, bo muszą brać na siebie większą odpowiedzialność, a nie każdy jest gotowy. Dlatego ja mogę polecić fajny blog o edukacji - tam znajdziecie porady i wskazówki, jak się lepiej przygotować do przymusowej roli nauczyciela Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości