Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
podkład do twarzy
#21
Podkład to jeden z ważniejszych kosmetyków. Warto zadbać o to, by był nie tylko trwały, ale też by pielęgnował skórę. A taki podkład ma w ofercie firma L’Oreal. To L’Oreal – True Match Nude, który łączy efekt podkładu i działanie serum pielęgnującego. Sprawdźcie tutaj https://fashionbiznes.pl/loreal-true-mat...makijazem/ - jest więcej informacji o tym produkcie.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#22
Nie wiem czy znasz podkłady Lovely. Jeśli nie to koniecznie wypróbuj. Bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Miałam ich podkład kryjący i faktycznie się sprawdza. No i nie zostawia efektu maski. W tej drogerii https://drogeria.pl/podklady/0,lovely masz spory wybór tych podkładów. Z pewnością dobierzesz coś do swoich potrzeb.
Odpowiedz
#23
Przyznam szczerze, że moja droga do znalezienia odpowiedniego podkładu była dość długa, dlatego nie ukrywam, że w tym czasie znalazłam kilka dobrych produktów. Super sprawdza się Satin Matt od Eveline. Bardzo dobrze matują moją tłustą cerę.
Odpowiedz
#24
Z kosmetyków jakiej firmy korzystacie w Waszym przypadku?

wynajem kamery arri alexa mini lf poznań
Odpowiedz
#25
Ja lubię Bourjois. Od lat korzystam z ich produktów do makijażu i bardzo sobie cenię tę markę. Mają kosmetyki naprawdę wysokiej jakości. Wydajne, trwałe i w dobrych moim zdaniem cenach. Jednym z ich klasyków jest podkład Healthy Mix, który teraz dostępny jest w nieco zmienionej formule jako Healthy Mix Clean & Vegan. Nie rozmazuje się, jest trwały i przyjazdy na skóry i środowiska. Tutaj https://stylowymag.pl/ulubieniec-w-nowym...egan-44921 masz artykuł na ten temat, myślę, że może ci się przydać.
Odpowiedz
#26
Moim ulubieńcem jest już od dobrych kilku miesięcy Better Than Perfect marki Eveline, mozna go bez problemu dostać w większości drogerii. Nie zapycha i nie robi maski, nie wysusza i to co najważniejsze - jest baaardzo trwały.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#27
Pamiętaj że poza podkładem bardzo ważna jest też baza. Wypróbujcie sobie tę Better Than Perfect z Eveline - już żadnej innej nie będziecie chciały używać Wink

[Obrazek: IMG-7962-1.jpg]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama