Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Walka z nadwagą
#1
Hej, podczas pandemii nieco się zasiedziałam i chciałabym teraz zrzucić parę kilo. Znalazłam na Internecie dużo pozytywnych opinii o studiu treningowym Maxprogress. Podobno mają tam bardzo dobrych trenerów personalnych i nawet dietetyka na miejscu. Myślicie, że powinnam skorzystać z ich oferty?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
dietre i ćwiczenia są najlepszym rozwiaznaiem
Odpowiedz
#3
Zgadza się - trzeba połączyć dietę z ćwiczeniami. Sama dieta nie przynosi takich efektów i odchudzanie trwa dużo wolniej. Ja chodzę na fitness, który ma w ofercie siłownia Kraków Energym. Takie intensywne ćwiczenia pomagają spalać tłuszcz no i dodatkowo wyrobić dobie kondycję. Już po miesiącu intensywnych treningów zauważyłam wielką różnicę, co jeszcze bardziej motywuje mnie do działania.
Odpowiedz
#4
A może warto zastanowić się nad taką opcją jak zdrową i smaczną opcją jak dieta odchudzająca SportFoodSoki ma w ofercie codzienne dostarczanie świetnych policzonych pod względem kaloryki. Dla mnie to bardzo praktyczne, bo nie muszę się martwić o robienie zakupów i szykowanie sobie jedzenia. A waga spada i co najważniejsze detoks pozwala na poprawę samopoczucia Uśmiech
Odpowiedz
#5
Jak dla mnie odpowiednia dieta i ćwiczenia to podstawa. Póki się na własną rękę o tym nie przekonałam to myślałam, że ćwiczenie w domu nie jest dla mnie. Okazuje się, że to bardzo fajna sprawa. Na https://www.domowecwiczenia.pl/ znajdziecie fajną stronkę z ćwiczeniami.
Odpowiedz
#6
wydaje mi się, że na pewno dobrą opcją będzie wizyta u dietetyka, albo lekarza bariatry- https://odchudzanie.medicover.pl/ tu maja naprawde dobrych specjalistów. Ja obecnie jestem na diecie dopasowanej indywidualnie dla mnie i jestem pod wrazeniem efektów. Bałam się, że bede chodzic głodna, ze posilki mi nie spasują, a jednak jest zupełnie na odwrót
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Mi w walce z nadwagą pomogły przede wszystkim zmiany nawyków żywieniowych. Wcześniej tylko ograniczałam kalorie co skutkowało chudnięciem, a następnie efektem jojo. Teraz bardzo dbam o to co jem. Kupuję zdrową żywność w sklepie internetowym https://sklep-zdrowia.eu/ i powoli, ale systematycznie schodzę z wagi Uśmiech
Odpowiedz
#8
W tej sytuacji przede wszystkim trzeba pochylić się nad dietą - wyeliminować niezdrowe, nabyte podczas pandemii nawyki żywieniowe i zastąpić je zdrowszymi, aby w przyszłości podobna sytuacja się nie powtórzyła. Uśmiech Nie polecałabym jednak brać się za to na własną rękę, tylko zgłosić się do dietetyka - od siebie mogę podrzucić namiary na Studio 66 Figura i Zdrowie w Warszawie. Sama chodziłam tam do dietetyka i byłam bardzo zadowolona z diety, bo była smaczna i przynosiła efekty. Dodatkowo, korzystałam też z zabiegów w kombinezonie Thermal, dzięki czemu ujędrniło się moje ciało. Bardzo polecam to miejsce. Uśmiech
Odpowiedz
#9
Ja dzisiaj znalazłam świetny zestaw gum do ćwiczeń i zastanawiam się nad zamówieniem go. Od miesiąca się odchudzam, zdrowo jem i ćwiczę. Moja kondycja jest coraz lepsza i chcę wypróbować teraz ćwiczenia z gumami i hantlami. Jestem ciekawa jakie będą efekty.
Odpowiedz
#10
przy walce z nadwagą warto się zaopatrzyć w dobrej jakości produkty jak na przykład te ze strony https://zakreconysloik.com.pl/ myślę że będzie to najlepsza opcja dla was wszystkich
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama