Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szkolenie z kompetencji miękkich
#1
Czy ktoś z Was organizował w swojej firmie szkolenie z kompetencji miękkich dla pracowników? Zastanawiam się nad takim rozwiązaniem https://nowemotywacje.pl/kompetencje-miekkie/ . Co o tym sądzicie?
OdpowiedzNedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
W sumie ja to chcę zrobić szkolenie hr business partner , ale pewności nie mam, co to ma być i jak mam to ogólne rozwiązać. Dlatego pod wieloma względami jestem pewna, że warto to omówić i zapytać Was o to, co jest dla nas dobre. Chętnie poznam Wasze opinie o szkoleniach.
Odpowiedz
#3
Myślę, że mogą was również zainteresować szkolenia dla HR . Ogólnie można tutaj zdobyć naprawdę wielką wiedzę i co ważne szkolenia tutaj odbywają się jednak na wysokim poziomie
Odpowiedz
#4
Jaki f gazy egzamin polecacie? Ja nie ukrywam, że ciekawą propozycją są takie kursy, bo można zyskać dodatkowe uprawnienia i jeszcze dodatkowo zadbać sobie o bezpieczeństwo podczas wykonywania różnych prac. Skorzystajcie sobie z oferty, jakie oferują różne firmy.
Odpowiedz
#5
Praktycznie w każdej firmie jest dział handlowy. Dlatego też sądzę, że szkolenia sprzedażowe w takich firmach powinny być obowiązkowe. Z tego, co wiem, firma Sales Excellence Boutique organizuje kursy, na których można poznać skuteczne metody sprzedaży. Polecam w wolnej chwili zapoznać się z jej ofertą.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama